Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

06 marca 2017

Podpisanie Aktu Ratyfikacyjnego Europejskiego Porozumienia w Sprawie Głównych Śródlądowych Dróg o Międzynarodowym Znaczeniu

Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak wziął udział w uroczystości podpisania przez Prezydenta Polski Andrzeja Dudę aktu ratyfikacyjnego dotyczącego Europejskiego Porozumienia w Sprawie Głównych Śródlądowych Dróg Wodnych o Międzynarodowym Znaczeniu (AGN). Nowe przepisy pozwolą na skorzystanie z unijnych środków na inwestycje służące poprawie żeglowności na rzekach.

Wojewoda Dolnośląski jest bardzo zaangażowany w proces przywrócenia żeglowności na Odrze. Był inicjatorem kilku konferencji poświęconych temu tematowi. Zespół do spraw przywrócenia żeglowności na Odrze powołany przez Wojewodę Pawła Hreniaka współpracuje z Ministerstwem Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej.

 • Wojewoda Dolnośląski z uczestnikami w kancelarii Prezydenta Polski - Wojewoda Dolnośląski z uczestnikami w kancelarii Prezydenta Polski
  Wojewoda Dolnośląski z uczestnikami w kancelarii Prezydenta Polski
 • Wojewoda Dolnośląski z Minister Beatą Kempą - Wojewoda Dolnośląski z Minister Beatą Kempą
  Wojewoda Dolnośląski z Minister Beatą Kempą
 • Prezydent Polski podpisuje akt ratyfikacyjny dotyczący Europejskiego Porozumienia w Sprawie Głównych Śródlądowych Dróg Wodnych o Międzynarodowym Znaczeniu (AGN) - Prezydent Polski podpisuje akt ratyfikacyjny dotyczący Europejskiego Porozumienia w Sprawie Głównych Śródlądowych Dróg Wodnych o Międzynarodowym Znaczeniu (AGN)
  Prezydent Polski podpisuje akt ratyfikacyjny dotyczący Europejskiego Porozumienia w Sprawie Głównych Śródlądowych Dróg Wodnych o Międzynarodowym Znaczeniu (AGN)