Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

06 kwietnia 2017

Dni Wielokulturowości w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim

Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak otworzył debatę pt. „Wielokulturowość – rzeczywistość społeczna czy projekt polityczny?”, zorganizowaną w ramach Dni Wielokulturowości. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele mniejszości narodowych i etnicznych z Dolnego Śląska.

Organizatorem wydarzenia była Pełnomocnik Wojewody Dolnośląskiego do spraw Mniejszości Narodowych i Etnicznych Justyna Matkowska oraz Wydziałowa Rada Samorządu Studentów Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Wrocławskiego.

Dni Wielokulturowości to przedsięwzięcie, którego celem jest zwiększenie świadomości studentów na temat mniejszości narodowych i etnicznych na terenie Polski. Oprócz debaty w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim, w ramach Dni Wielokulturowości zaplanowano konkursy i warsztaty o tematyce równościowo-antydyskryminacyjnej.

  • Wojewoda Dolnośląski otwiera debatę o wielokulturowości - Wojewoda Dolnośląski otwiera debatę o wielokulturowości
    Wojewoda Dolnośląski otwiera debatę o wielokulturowości
  • Dni Wielokulturowości w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim - Dni Wielokulturowości w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim
    Dni Wielokulturowości w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim
  • Debata „Wielokulturowość –rzeczywistość społeczna czy projekt polityczny?” w Sali Sejmikowej w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu - Debata „Wielokulturowość –rzeczywistość społeczna czy projekt polityczny?” w Sali Sejmikowej w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu
    Debata „Wielokulturowość –rzeczywistość społeczna czy projekt polityczny?” w Sali Sejmikowej w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu