Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

24 lipca 2017

Uwaga: zmiany w internetowym systemie rezerwacji Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego

Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak informuje o wprowadzeniu nowych rozwiązań w postaci telefonicznej rezerwacji wizyt, które zastąpią dotychczasowy, internetowy system rejestracji w zakresie procedury złożenia wniosku o legalizację pobytu cudzoziemców w Wydziale Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego. Celem zmian jest usprawnienie obsługi klientów Wydziału oraz poprawa, jakości działania systemu rezerwacji terminów wizyt w DUW.

Nowy system zostanie uruchomiony 24 lipca 2017 roku i obejmie rejestrację wizyt od 21 sierpnia 2017 roku, ponieważ wszystkie wcześniejsze, wolne terminy wizyt zostały udostępnione Zainteresowanym i są zarezerwowane do dnia 18 sierpnia 2017 r. Zmiany obejmą jedynie Oddział Paszportowy i Obsługi Klienta we Wrocławiu. Zasady obsługi w Delegaturach pozostają  bez zmian. 

Zarezerwowanie terminu wizyty będzie możliwe pod numerem telefonu 71 340 61 63, w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w godzinach od 11-14.

Rezerwacja wizyt do Kierowników Oddziałów Legalizacji Pobytu zostanie uruchomiona pod innym numerem telefonu 7 sierpnia 2017r. z terminami rezerwacji od 22 sierpnia 2017r.

Szczegóły, co do sposobu umawiania wizyt zostaną podane w odrębnym komunikacie do dnia 28 lipca br.

W przypadku konieczności dokonania zmian do już zarezerwowanych wizyt kierownik Oddziału Paszportowego i Obsługi Klienta będzie indywidualnie kontaktował się z Klientami w celu uzgodnienia nowego terminu wizyty.

Za niedogodności, związane z przejściem na nowy system rejestracji – przepraszamy.

Uwaga: obowiązujące dotychczas zasady rezerwacji wizyt w celu złożenia wniosku o wydanie oraz odbioru paszportu nie ulegają zmianie.

Szczegółowe zasady rezerwacji znajdują się na naszych stronach internetowych.

  • Dolnośląski Urząd Wojewódzki, widok od strony Odry - Dolnośląski Urząd Wojewódzki, widok od strony Odry
    Dolnośląski Urząd Wojewódzki, widok od strony Odry