Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

09 października 2017

Dodatkowy nabór do programu dotacyjnego Niepodległa 2017

Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak informuje, że Biuro Programu „Niepodległa” ogłasza dodatkowy nabór do programu dotacyjnego Niepodległa 2017, który będzie trwał od 9 do 15 października. Do udziału w konkursie zapraszamy zwłaszcza uczestników poprzedniego naboru, którym nie udało się otrzymać dofinansowania.

Samorządowe instytucje kultury oraz organizacje pozarządowe do północy 15 października mogą składać wnioski o wsparcie finansowe w ramach programu dotacyjnego „Niepodległa”.

W 2017 roku można uzyskać dofinansowanie na działania kulturalne, artystyczne oraz popularyzatorskie, takie jak: festiwale, koncerty, happeningi, spektakle, wystawy, konkursy, przeglądy, tworzenie ścieżek edukacyjnych i gier, wykłady, lekcje oraz spacery tematyczne, kampanie społeczne i edukacyjne oraz wiele innych. Projekty muszą zostać zrealizowane do 30 listopada 2017 roku.

W dodatkowym naborze na dofinansowanie działań przewidziano 1 milion zł, a pojedyncze wydarzenie może zostać dofinansowane kwotą od 5 tys. do 50 tys. zł. Wnioskodawcy muszą zapewnić 15% wkładu własnego i przygotować projekt zgodny z tematyką programu dotacyjnego.

Więcej informacji na temat naboru znajduje się na stronie programu "Niepodległa" w zakładce "Dotacje".

 

  • Logo programu Niepodległa - Logo programu Niepodległa
    Logo programu Niepodległa