Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

02 maja 2018

Nowe rozwiązania w zakresie procedury złożenia wniosku o legalizację pobytu cudzoziemców

Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak informuje o wprowadzeniu nowych rozwiązań w postaci internetowego systemu rejestracji w zakresie procedury złożenia wniosku o legalizację pobytu cudzoziemców w Wydziale Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz wizyt u Kierowników Oddziałów Legalizacji Pobytu, które zastąpią dotychczasowy, telefoniczny system rezerwacji wizyt.

Celem zmian jest usprawnienie obsługi klientów Wydziału oraz poprawa, jakości działania systemu rezerwacji terminów wizyt w DUW.

Nowy system zostanie uruchomiony 7 maja 2018 roku i obejmie rejestrację wizyt w celu złożenia wniosku  od 21 czerwca  2018 roku, ponieważ wszystkie wcześniejsze, wolne terminy wizyt zostały udostępnione. Zmiany obejmą Oddział Paszportowy i Obsługi Klienta we Wrocławiu oraz  w Delegaturach.

Rezerwacja wizyt do Kierowników Oddziałów Legalizacji Pobytu obejmie rejestrację wizyt od 5 czerwca  2018 roku.

W przypadku konieczności dokonania zmian do już zarezerwowanych wizyt kierownik Oddziału Paszportowego i Obsługi Klienta będzie indywidualnie kontaktował się z Klientami w celu uzgodnienia nowego terminu wizyty.

Za niedogodności, związane z przejściem na nowy system rejestracji – przepraszamy.

Uwaga: obowiązujące dotychczas zasady rezerwacji wizyt w celu złożenia wniosku o wydanie oraz odbioru paszportu nie ulegają zmianie.

 

  • Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu - Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu
    Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu