Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

28 czerwca 2018

Aplikacja „Moja Komenda” – kontakt z policją i dzielnicowymi na wyciągnięcie ręki

Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak zachęca mieszkańców Dolnego Śląska do pobrania aplikacji mobilnej „Moja Komenda” przygotowanej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Policję w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas”. Baza danych zawiera informacje o wszystkich obiektach policyjnych dostępnych dla interesantów, a także dane kontaktowe ponad 8 tysięcy dzielnicowych z terenu kraju.

Jest to aplikacja bezpłatna, opracowana na urządzenia mobilne bazujące na systemach operacyjnych Android oraz iOS. Narzędzie zapewnia każdemu użytkownikowi szybki dostęp do informacji o adresach i numerach telefonów obiektów policyjnych oraz kontakt ze wszystkimi dzielnicowymi na terenie kraju. Aplikacja została przygotowana z myślą o osobach, które kontaktują się z Policją w sytuacjach innych, niż te bezpośrednio zagrażające życiu lub zdrowiu.

„Moja Komenda” umożliwia również wyszukanie po nazwie jednostki, ulicy lub kodzie pocztowym oraz podgląd siedziby jednostki w trybie „Street view”. Aplikacja „Moja Komenda” zapewnia również bezpośredni dostęp do portali internetowych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Policji, jak i mediów społecznościowych.

Aplikację pobrać można pod poniższym adresem:

Dla urządzeń systemu Android 

Dla urządzeń systemu iOS 

Więcej informacji na temat aplikacji na stronie Dolnośląskiej Policji.

  • Moja Komenda_grafika www.mswia.gov.pl - Moja Komenda_grafika www.mswia.gov.pl
    Moja Komenda_grafika www.mswia.gov.pl