Aktualnie znajdujesz się na:

Zapowiedzi

04 kwietnia 2018

Wizyta Ministra Joachima Brudzińskiego

Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak weźmie udział w spotkaniu z Ministrem Joachimem Brudzińskim. W czwartek (5 kwietnia br.) w Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu minister Joachim Brudziński wręczy przedstawicielom samorządów z Dolnego Śląska promesy na odbudowę infrastruktury komunalnej. Następnie odbędzie się odprawa z komendantami Policji, Państwowej Straży Pożarnej oraz Straży Granicznej.

Program prasowy:

5.04.2018 Dolnoślaski Urząd Wojewódzki:

godz. 11:00 – minister Joachim Brudziński wręczy przedstawicielom samorządów z Dolnego Śląska promesy na odbudowę infrastruktury komunalnej. Dzięki tym środkom gminy i powiaty będą mogły odbudować infrastrukturę zniszczoną np. na skutek nawałnic.

godz. 12:15 – odprawa ministra Joachima Brudzińskiego z szefami służb oraz komendantami z województwa dolnośląskiego.

Dziennikarzy zainteresowanych relacjonowaniem tych dwóch punktów wizyty prosimy o przybycie do Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego (plac Powstańców Warszawy 1, Wrocław) najpóźniej do godz. 10:40.

 

godz. 14:45 – minister Joachim Brudziński otworzy przywrócony posterunek Policji w Świerzawie.

Dziennikarzy zainteresowanych relacjonowaniem tego punktu wizyty prosimy o przybycie przed posterunek Policji w Świerzawie (ul. Jeleniogórska 2, Świerzawa) najpóźniej do godz. 14:30.

Szczegółowych informacji na temat programu wizyty udziela Małgorzata Prusek z Wydziału Prasowego MSWiA (tel. 694-444-043).

Udział za okazaniem ważnej legitymacji prasowej lub zaświadczenia potwierdzającego współpracę z daną redakcją.