Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

30 lipca 2019

Konkurs „Lider e-zdrowia 2019”

Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak przekazuje zaproszenie Ministerstwa Zdrowia i Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia do udziału w konkursie „Lider e-zdrowia 2019”. Celem konkursu jest promowanie dobrych praktyk w zakresie informatyzacji systemu ochrony zdrowia oraz upowszechnienie rozwiązania jakim jest e-recepta.

Konkurs „Lider e-zdrowie 2019” jest podzielony na kilka kategorii:

Indywidualne (Profesjonalista Medyczny)

Jesteś lekarzem, lekarzem dentystą, pielęgniarką lub położną? Wszystkie wystawione przez Ciebie e-recepty niezależnie od miejsca w których je wystawiasz będą brały udział w konkursie.

 Grupowa Praktyka

Opiekujecie się pacjentami wspólnie? E-recepty wystawione przez każdego z Was na numer Waszej praktyki będą brały udział w konkursie.

 Zakład leczniczy

Reprezentujesz zakład leczniczy (centrum medyczne, szpital, przychodnia)? Zgłoś do konkursu lokalizację, w której udzielane są świadczenia medyczne. Wszystkie e-recepty wystawione w zgłoszonej przez Ciebie lokalizacji będą brały udział w konkursie.

 Samorządy terytorialne

Jesteś zaangażowanym samorządowcem? E-recepty wystawione przez wszystkie podmioty świadczące usługi medyczne na zgłoszonym przez Ciebie obszarze będą brały udział w konkursie.

 Nie czekaj! Wystaw e-receptę już dziś i zostań Liderem e-zdrowia! Udział w konkursie jest bezpłatny.

Więcej: https://www.gazetaprawna.pl/konferencje/ezdrowie/zasady_konkursu.html

  • Konkurs „Lider e-zdrowia 2019” - Konkurs „Lider e-zdrowia 2019”
    Konkurs „Lider e-zdrowia 2019”