Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

22 lipca 2020

Spotkanie Wojewody Dolnośląskiego z Wiceprezesem Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Rozwój gospodarczy Dolnego Śląska, funkcjonowanie wałbrzyskiej strefy ekonomicznej oraz uproszczenie procedur wydawania pozwoleń na pracę dla cudzoziemców - były tematami poruszanymi podczas spotkania Wojewody Dolnośląskiego Jarosława Obremskiego z Wiceprezesem Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” Kamilem Krzysztofem Zielińskim.

Podczas spotkania, które odbyło się w siedzibie WSSE, podkreślono znaczenie wałbrzyskiej strefy dla rozwoju naszego regionu, jej rolę w stymulowaniu inicjatyw gospodarczych i wspieraniu lokalnej przedsiębiorczości. Podczas spotkania Wojewoda Obremski zauważył, że zarówno dla Dolnego Śląska jak i całego kraju, pilną i potrzebną rzeczą jest jak najszybsze podjęcie kwestii przyśpieszenia wydawania pozwoleń na pracę dla pracowników, którzy nie posiadają polskiego paszportu. 

Wizja dalszego rozwoju regionu jest zbieżna zarówno dla Wojewody Dolnośląskiego jak i dla Zarządu wałbrzyskiej strefy, dlatego współpraca między Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną a władzami wojewódzkimi układa się bardzo dobrze.

  • Spotkanie Wojewody Dolnośląskiego z wiceprezesem Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej - Spotkanie Wojewody Dolnośląskiego z wiceprezesem Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej
    Spotkanie Wojewody Dolnośląskiego z wiceprezesem Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej