Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

"Noc spisowa" we Wrocławiu

W związku ze zbliżającym się zakończeniem (w dniu 30 września br.) Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021, Główny Urząd Statystyczny organizuje we wszystkich urzędach statystycznych przedsięwzięcie pn. „Noc spisowa”.

 Jego celem jest udostępnienie respondentom, którzy się jeszcze nie spisali, punktów spisowych w dniu 25 września br. (sobota) w godzinach od 8.00 do 24.00.

W Urzędzie Statystycznym we Wrocławiu oraz jego oddziałach będą w tym dniu udostępnione stanowiska do samospisu (wraz z obsługą – pracownikami udzielającymi niezbędnej pomocy respondentom). Do dyspozycji respondentów, w tych samych godzinach, będzie też Infolinia spisowa.

Do udziału w „Nocy spisowej” zaprosiliśmy także gminne biura spisowe (urzędy miast i gmin) w województwie oraz rachmistrzów spisowych. Swój udział w przedsięwzięciu potwierdziło przeszło 30 gmin. Lista punktów spisowych oraz godziny w jakich będą działały w dniu 25 września zamieszczona jest na naszej stronie internetowej:  https://wroclaw.stat.gov.pl/aktualnosci/noc-spisowa-w-wojewodztwie-dolnoslaskim,370,1.html i jest na bieżąco aktualizowana.

Ponadto punkty spisowe w Urzędzie Statystycznym we Wrocławiu i jego oddziałach będą dostępne dla respondentów także:

 

  • w niedzielę 26 września br. w godzinach 8.00 do 19.00,
  • w dniach 27-29 września br. w godzinach 8.00-19.00,
  • w czwartek 30 września br. w godzinach 8.00 -24.00.

 

  •  -
liczba wejść: 307