Karty pobytu niezwłocznie po wydaniu decyzji
Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

29 października 2021

Rezerwacja terminu wizyty ws. złożenia wniosku o pobyt możliwa za pośrednictwem dedykowanego formularza zgłoszeniowego

Informujemy, że w celu usprawnienia procesu rejestracji na usługę złożenia wniosku o pobyt, oprócz dotychczasowej możliwości rezerwacji terminu za pośrednictwem dedykowanej infolinii, wprowadzona została możliwość rezerwacji poprzez dedykowany formularz zgłoszeniowy: https://wizyta.duw.pl. Skorzystanie z formularza i umówienie wizyty przez Internet możliwe jest wyłącznie dla osób, które za pośrednictwem portalu przybysz.duw.pl wypełniły, zarejestrowały i przesłały elektroniczny wniosek, a także otrzymały numer PIO*.

PROCEDURA REJESTRACJI

  • Klienci indywidulani umawiając termin wizyty za pośrednictwem strony https://wizyta.duw.pl/, zobowiązani są do podania imienia, nazwiska, adresu email oraz preferowanej lokalizacji, w której gotowi są złożyć wniosek. 
  • Pełnomocnicy, pracodawcy, przedstawiciele NGO, organizacji i instytucji potrzebujący terminu dla co najmniej 5 osób zobowiązani są do wypełnienia załącznika pn. LISTA (załącznik .xls do pobrania poniżej) i przesłania go na adres: rezerwacje.opt@duw.pl.

 

WAŻNE INFORMACJE

  • czas oczekiwania na wyznaczenie terminu wynosi do 3 dni roboczych,
  • nie ma możliwości przepisania zarezerwowanego terminu wizyty na inną osobę,
  • podczas wizyty klient zobowiązany jest do posiadania wydrukowanych i podpisanych egzemplarzy wniosku oraz kompletu załączników**.

 

*Procedura przyjmowania zarejestrowanego  w systemie jest znacznie szybsza.

** Informacje o załącznikach: https://www.duw.pl/pl/obsluga-klienta/cudzoziemcy/karty-uslug-legalizacja/9948,Legalizacja-pobytu-obywateli-panstw-trzecich-na-terytorium-Polski.html).

 

  • Komunikat - Komunikat
    Komunikat

Pliki do pobrania