Od 5 września zmiany godzinowe w obsłudze z zakresu spraw paszportowych oraz cudzoziemców ZMIANA ZASAD OBSŁUGI W SPRAWACH CUDZOZIEMCÓW! Infolinia DUW dla uchodźców z Ukrainy/ Гаряча лінія DUW для біженців з України: +48 71 701 11 00
Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Życzenia Wojewody Dolnośląskiego z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego przypadającego 21 listopada 2022 r. składam wszystkim pracownikom służb społecznych, którzy wykonują zadania na rzecz osób i rodzin potrzebujących wsparcia w trudach codziennego życia, serdeczne podziękowania za gotowość do niesienia pomocy i pochylanie się nad ludzkim nieszczęściem. Dziękujemy za profesjonalizm, wsparcie, opiekę, okazywaną serdeczność, empatię i wielkie serce w realizowaniu zadań.

Składam wyrazy uznania za odpowiedzialną i pełną zaangażowania pracy, wysoki poziom  kompetencji  społecznych,  które  w  połączeniu  z  wiedzą,  umiejętnościami i doświadczeniem osobistym wpływają na jakość i efektywność niesionej pomocy.

Życzy wytrwałości w podjętej służbie, siły w niesieniu pomocy innym oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Niech Państwa wysiłek będzie doceniany, a potrzebujący wsparcia odzyskują wiary w drugiego człowieka i lepsze jutro.

Z poważaniem

Jarosław Obremski

  •  - Życzenia z okazji Dnia Pracownika Socjalnego
    Życzenia z okazji Dnia Pracownika Socjalnego
liczba wejść: 141