Na węźle Wrocław Stadion zamknięta zostanie łącznica wjazdowa Wspólna strategia dla Odry - Konferencja w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim Ostrzeżenie przed nadchodzącymi dużymi upałami Wywiad z Wojewodą Dolnośląskim Maciejem Awiżeniem Pierwsze pół roku pracy Wojewody Dolnośląskiego Macieja Awiżenia Nadodrzańskie województwa chcą walczyć o Odrę. Ich przedstawiciele spotkali się w sprawie rzeki. UWAGA !!! Duży Protest Rolników od 20.03.2024r. Ćwiczenia Wojsk NATO W Hołdzie Walczącej Ukrainie PLANOWANE PROTESTY ROLNIKÓW - INFORMACJE
Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Kolejne dwa stanowiska Punktu Informacyjno-Doradczego we Wrocławiu!

Bardzo cieszymy się z niesionej pomocy oraz dużego zainteresowania jakim cieszy się Punkt Informacyjno-Doradczy, który został uruchomiony w ramach projektu nr 2/14-2022/OG-FAMI pt. „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich na Dolnym Śląsku - Etap II" współfinansowanego z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa, dlatego też wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i już od poniedziałku, 27 lutego br. otwieramy dodatkowe stanowiska Punktu Informacyjno-Doradczego w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim, tym samym usprawniając obsługę oraz podwyższając jakość usług.

Zapraszamy wszystkich obywateli Ukrainy oraz obywateli państw trzecich będący beneficjentami projektu, potrzebujących pomocy w zakresie:

  • wypełniania wniosków pobytowych
  • konsultacji w sprawie legalizacji pobytu
  • interpretacji pism od Wojewody Dolnośląskiego
  • zapisu na bezpłatne porady prawne

WAŻNE: Po pobraniu biletu z biletomatu Cudzoziemcy, prosimy śledzić swój numerek na monitorach, na których pojawi się informacja o przypisanym stanowisku

Obsługa klienta na dodatkowych stanowiskach prowadzona będzie po prawej stronie od wejścia głównego w tym samym czasie co stanowisko nr 1 w Sali Obsługi Klienta A od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 15:30.

Ponadto informujemy, że nie udzielamy informacji o statusie sprawy złożonego wniosku. W tym celu należy kontaktować się z Infolinią dostępną pod numerem telefonu 71 701 11 00.

Zachęcamy do skorzystania z naszego wsparcia. Wszystkie działania są BEZPŁATNE !

_____________________________________
 
  
 
 
Bezpieczna przystań.
Projekt nr 2/14-2022/OG-FAMI  pt. „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich na Dolnym Śląsku – Etap II” współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa.
Wyłączna odpowiedzialność za wyrażone opinie spoczywa na autorze i Komisja Europejska oraz Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji nie ponoszą odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.
 
liczba wejść: 1008