Na węźle Wrocław Stadion zamknięta zostanie łącznica wjazdowa Wspólna strategia dla Odry - Konferencja w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim Ostrzeżenie przed nadchodzącymi dużymi upałami Wywiad z Wojewodą Dolnośląskim Maciejem Awiżeniem Pierwsze pół roku pracy Wojewody Dolnośląskiego Macieja Awiżenia Nadodrzańskie województwa chcą walczyć o Odrę. Ich przedstawiciele spotkali się w sprawie rzeki. UWAGA !!! Duży Protest Rolników od 20.03.2024r. Ćwiczenia Wojsk NATO W Hołdzie Walczącej Ukrainie PLANOWANE PROTESTY ROLNIKÓW - INFORMACJE
Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

„Wieczory informacyjne” w Wydziale Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców

W ramach projektu Wojewody Dolnośląskiego nr 2/14-2022/OG-FAMI pt. „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich na Dolnym Śląsku – Etap II” współfinansowanego z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa, Wydział Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu zaprasza na wydarzenie pn. „wieczory informacyjne”, które skierowane jest do obywateli państw trzecich.

Warunkiem skorzystania z konsultacji konieczne jest okazanie ważnego dokumentu, potwierdzającego legalny pobyt oraz wypełnienie ankiety uczestnika projektu, która będzie dostępna na stanowisku obsługi.

W ramach wydarzenia cudzoziemcy będą mogli odebrać gotową kartę pobytu w godzinach poza standardową obsługą klienta, czyli w godzinach 16-18 w wybrane dni tygodnia.

Terminy: 04.04, 12.04, 18.04, 19.04, 25.04 i 26.04.2023 r.

Podczas wieczorów informacyjnych będzie można również uzyskać ogólne informacje z zakresu legalizacji pobytu, zapytać czy karta pobytu jest już gotowa do odbioru oraz uzyskać nr PIO w celu sprawdzenia statusu sprawy złożonego wniosku przez portal przybysz.duw.pl, a także złożyć dokumenty do sprawy w toku.

Ważne! Obsługa klienta będzie odbywać się w siedzibie Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu – Sala B -> wejście główne do budynku. W przypadku chęci odebrania wyłącznie karty pobytu będzie obowiązywać pula biletów, dostępna od godziny 16:00. Do stanowiska informacyjnego na Sali B nie obowiązują bilety.

Zastrzegamy, że ilość dostępnych miejsc jest ograniczona!

O kolejnych terminach będziemy informować na bieżąco!

_____________________________________ 

  

 

 

 

Bezpieczna przystań.

Projekt nr 2/14-2022/OG-FAMI  pt. „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich na Dolnym Śląsku – Etap II” współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa.

Wyłączna odpowiedzialność za wyrażone opinie spoczywa na autorze i Komisja Europejska oraz Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji nie ponoszą odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

  •  - Wieczory Informacyjne Wydziału Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców w kwietniu 2023 r.
    Wieczory Informacyjne Wydziału Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców w kwietniu 2023 r.
liczba wejść: 3763