Nadodrzańskie województwa chcą walczyć o Odrę. Ich przedstawiciele spotkali się w sprawie rzeki. UWAGA !!! Duży Protest Rolników od 20.03.2024r. Ćwiczenia Wojsk NATO W Hołdzie Walczącej Ukrainie PLANOWANE PROTESTY ROLNIKÓW - INFORMACJE Infolinia DUW dla uchodźców z Ukrainy/ Гаряча лінія DUW для біженців з України: +48 71 701 11 00
Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Nowi Konsultanci Wojewódzcy powołani

Wojewoda Dolnośląski Jarosław Obremski wręczył powołanie na Konsultanta Wojewódzkiego w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej dla województwa dolnośląskiego Pani dr hab. n. med. Monice Rutkowskiej, która na co dzień pracuje w 4. Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką SP ZOZ oraz w dziedzinie otolaryngologii prof. nadzw. dr hab. Tomaszowi Zatońskiemu, który na co dzień pracuje w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Jana Mikulicza-Radeckiego oraz pełni obowiązki kierownicze w Klinice Otolaryngologii we Wrocławiu.

Składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za sumienne pełnienie obowiązków i  niesienie pomocy pacjentom. Cieszymy się, że zwiększa się grono konsultantów wojewódzkich, którzy z zaangażowaniem wykonują swoją pracę.

  •  - dr hab. n. med. Monika Rutkowska
    dr hab. n. med. Monika Rutkowska
  •  - prof. nadzw. dr hab. Tomasz Zatoński
    prof. nadzw. dr hab. Tomasz Zatoński
liczba wejść: 726