Nadodrzańskie województwa chcą walczyć o Odrę. Ich przedstawiciele spotkali się w sprawie rzeki. UWAGA !!! Duży Protest Rolników od 20.03.2024r. Ćwiczenia Wojsk NATO W Hołdzie Walczącej Ukrainie PLANOWANE PROTESTY ROLNIKÓW - INFORMACJE Infolinia DUW dla uchodźców z Ukrainy/ Гаряча лінія DUW для біженців з України: +48 71 701 11 00
Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

„Wieczory Informacyjne” Wydziału Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców - sierpień 2023 r.

Zapraszamy na ostatni cykl wieczorów informacyjnych Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego dla obywateli państw trzecich organizowanych w ramach projektu Wojewody Dolnośląskiego nr 2/14-2022/OG-FAMI pt. „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich na Dolnym Śląsku – Etap II” współfinansowanego z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa.

Warunkiem skorzystania z konsultacji konieczne jest okazanie ważnego dokumentu, potwierdzającego legalny pobyt oraz wypełnienie ankiety uczestnika projektu, która będzie dostępna na stanowisku obsługi.

W ramach wydarzenia cudzoziemcy będą mogli odebrać gotową kartę pobytu w godzinach poza standardową obsługą klienta, czyli w godzinach 16-18 w wybrane dni tygodnia. Terminy w sierpniu: 01.08, 02.08, 08.08, 09.08, 16.08, 22.08, 23.08, 29.08, 30.08 i 31.08.2023 r.

Podczas wieczorów informacyjnych będzie można również uzyskać:

  • ogólne informacje z zakresu legalizacji pobytu
  • sprawdzić czy karta pobytu jest już możliwa do odbioru
  • uzyskać nr PIO w celu samodzielnego sprawdzenia statusu swojej sprawy przez portal przybysz.duw.pl
  • złożyć dokumenty do sprawy w toku z możliwością potwierdzenia ich za zgodne z oryginałem

Obsługa klienta będzie odbywać się w siedzibie Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu – Sala B -> wejście główne do budynku w godzinach 16-18.

Do punktu informacyjno-doradczego nie obowiązuje wcześniejsza rezerwacja. Bilety zostaną rozdane przez koordynatora wydarzenia przy wejściu do budynku od godziny 16:00.

Na odbiór karty pobytu obowiązują imienne rezerwacje internetowe. Rezerwacji wizyty należy dokonać za pośrednictwem strony internetowej https://rezerwacje.duw.pl. Konieczne będzie okazanie pracownikowi urzędu potwierdzenia imiennej rezerwacji internetowej. Zapisy są również możliwe osobiście w punktach informacyjno-doradczych po okazaniu swojego dokumentu podróży i biletu. Do informacji obowiązują bilety, które mogą Państwo pobrać na Sali Obsługi Klienta A w biletomacie. Status kolejek można śledzić na stronie: rezerwacje.duw.pl/status_kolejek

Ilość miejsc jest ograniczona.

Zapraszamy!

Bezpieczna przystań.

Projekt nr 2/14-2022/OG-FAMI  pt. „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich na Dolnym Śląsku – Etap II” współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa.

Wyłączna odpowiedzialność za wyrażone opinie spoczywa na autorze i Komisja Europejska oraz Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji nie ponoszą odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

  •  - Wieczory Informacyjne na Sali B
    Wieczory Informacyjne na Sali B
liczba wejść: 3691