Nadodrzańskie województwa chcą walczyć o Odrę. Ich przedstawiciele spotkali się w sprawie rzeki. UWAGA !!! Duży Protest Rolników od 20.03.2024r. Ćwiczenia Wojsk NATO W Hołdzie Walczącej Ukrainie PLANOWANE PROTESTY ROLNIKÓW - INFORMACJE Infolinia DUW dla uchodźców z Ukrainy/ Гаряча лінія DUW для біженців з України: +48 71 701 11 00
Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Konkurs Instytutu Pokolenia

Instytut Pokolenia ogłosił konkurs na najlepszą pracę licencjacką, magisterską i doktorską z zakresu funkcjonowania rodziny z uwzględnieniem aspektów humanistycznych, społecznych lub zdrowotnych, która obroniona została w okresie od 1 stycznia 2022 r. do 15 października 2023r.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszej pracy w każdej z wymienionych kategorii oraz popularyzacja wiedzy dotyczącej wymienionych obszarów.

Prace przyjmowane będą do 15 października br., a ogłoszenie wyników Konkursu i uroczystość wręczenia nagród będą miały miejsce do 20 grudnia 2023 r. Laureatów konkursu wyłoni Kapituła konkursu, w której skład wchodzi Dyrektor Instytutu i powołane przez niego osoby.

W załączniku znajduje się plakat, który zawiera najważniejsze informacje dotyczące konkursu.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

  •  - konkurs
    konkurs
liczba wejść: 542