Nadodrzańskie województwa chcą walczyć o Odrę. Ich przedstawiciele spotkali się w sprawie rzeki. UWAGA !!! Duży Protest Rolników od 20.03.2024r. Ćwiczenia Wojsk NATO W Hołdzie Walczącej Ukrainie PLANOWANE PROTESTY ROLNIKÓW - INFORMACJE Infolinia DUW dla uchodźców z Ukrainy/ Гаряча лінія DUW для біженців з України: +48 71 701 11 00
Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Kongres Kobiet „Women Connect” organizowany w ramach realizacji projektu „Nie daj się kupić, nie jesteś na sprzedaż”

Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Dolnośląskim Zespołem ds. Przeciwdziałania Handlowi Ludźmi.

Na wydarzeniu gośćmi będzie 350 kobiet z różnorodnych środowisk zawodowych oraz społecznych. Z uwagi na działalność Fundacji w zakresie przeciwdziałania przestępczości, podczas wydarzenia odbędą się dwa bloki tematyczne, których celem jest zaprezentowanie wartości kobiet we współczesnym świecie.

Podnoszenie wartości kobiet, zwłaszcza w grupach zawodowych, mających styczność z potencjalnymi ofiarami przestępstw, jest bardzo istotna. Dlatego też podczas paneli dyskusyjnych zaprezentowane zostaną odpowiednie narzędzia do zrozumienia zachodzących zjawisk, które przyczynią się nie tylko do budowania większej świadomości potencjalnych zagrożeń, ale także wzrostu poczucia bezpieczeństwa.

Podczas Kongresu odbędzie się również pokaz mody z udziałem dziewcząt z placówek resocjalizacyjnych dla młodzieży. Tym bezprecedensowym działaniem chcemy pokazać naszym gościom, że osoby w tym przypadku młode kobiety ze środowisk przestępczych jeżeli tylko podejmą decyzję o zawróceniu z drogi przestępczej też mają miejsce w społeczeństwie i zawsze jest dla nich szansa na rozpoczęcie nowego życia.

Udział w wydarzeniu jest darmowy.

Liczba miejsc jest limitowana, dlatego o rejestracji decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia imienne prosimy wysyłać na adres biuro@czaswolnosci.pl.

Szczegóły zostaną do Państwa przesłane w odpowiedzi na pozytywnie rozpatrzone zgłoszenie.

Do zobaczenia!

Link do wydarzenia 

https://facebook.com/events/s/kongres-kobiet-women-connect/1324571721767699/

  •  - Kongres Women Connect
    Kongres Women Connect
liczba wejść: 579