Nadodrzańskie województwa chcą walczyć o Odrę. Ich przedstawiciele spotkali się w sprawie rzeki. UWAGA !!! Duży Protest Rolników od 20.03.2024r. Ćwiczenia Wojsk NATO W Hołdzie Walczącej Ukrainie PLANOWANE PROTESTY ROLNIKÓW - INFORMACJE Infolinia DUW dla uchodźców z Ukrainy/ Гаряча лінія DUW для біженців з України: +48 71 701 11 00
Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

„Wieczory informacyjne” w Wydziale Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców – listopad 2023

W ramach projektu Wojewody Dolnośląskiego nr 2/14-2022/OG-FAMI pt. „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich na Dolnym Śląsku – Etap II” Wydział Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu zaprasza na wydarzenie pn. „wieczory informacyjne”, które skierowane jest do obywateli państw trzecich.

Warunkiem skorzystania z konsultacji konieczne jest okazanie ważnego dokumentu, potwierdzającego legalny pobyt oraz wypełnienie ankiety uczestnika projektu, która będzie dostępna na stanowisku obsługi.

Terminy: 7.11, 8.11, 14.11, 15.11, 21.11, 28.11.2023 r.

[Aktualizacja] DODATKOWE TERMINY: 22, 23, 27, 29, 30.11 2023 r.

W ramach wydarzenia cudzoziemcy będą mogli odebrać gotową kartę pobytu w godzinach poza standardową obsługą klienta, czyli w godzinach 16-18 w wybrane dni tygodnia.

W celu odebrania wyłącznie karty pobytu obowiązuję wcześniejsza imienna rezerwacja na Odbiór karty wieczory informacyjne FAMI poprzez stronę internetową rezerwacje.duw.pl.

Obsługa będzie realizowana na Sali A Stanowiska od 2 do 5.

Podczas wieczorów informacyjnych będzie czynny również punkt informacyjny, w którym będą mogli Państwo uzyskać ogólne informacje z zakresu legalizacji pobytu oraz sprawdzić stan swojej sprawy (dla osób nieposiadających dostępu do Przybysz.duw.pl). Obsługa będzie realizowana na Sali A stanowisko 1.

Obsługa klienta będzie odbywać się w siedzibie Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu, wejście główne do budynku.

Zastrzegamy, że ilość dostępnych miejsc jest ograniczona!

                                                      

 

Bezpieczna przystań.

Projekt nr 2/14-2022/OG-FAMI  pt. „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich na Dolnym Śląsku – Etap II” współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa.

Wyłączna odpowiedzialność za wyrażone opinie spoczywa na autorze i Komisja Europejska oraz Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji nie ponoszą odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

  •  - Wieczory informacyjne
    Wieczory informacyjne
liczba wejść: 1705