Nadodrzańskie województwa chcą walczyć o Odrę. Ich przedstawiciele spotkali się w sprawie rzeki. UWAGA !!! Duży Protest Rolników od 20.03.2024r. Ćwiczenia Wojsk NATO W Hołdzie Walczącej Ukrainie PLANOWANE PROTESTY ROLNIKÓW - INFORMACJE Infolinia DUW dla uchodźców z Ukrainy/ Гаряча лінія DUW для біженців з України: +48 71 701 11 00
Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

I spotkanie Przewodniczących Powiatowych Zespołów ds. Orzekania o Niepełnosprawności z Wojewodą Dolnośląskim

W Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się I spotkanie Przewodniczących Powiatowych Zespołów ds. Orzekania o Niepełnosprawności z Wojewodą Dolnośląskim.

W spotkaniu z ramienia urzędu uczestniczyli Maciej Awiżeń – Wojewoda Dolnośląski oraz Piotr Sebastian Kozdrowicki – Wicewojewoda Dolnośląski. W trakcie spotkania przed zgromadzonymi wystąpiła również nowa Przewodnicząca Wojewódzkiego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności - Renata Marcinkowska. Następnie każdy przedstawiciel swojego powiatu, przedstawił informacje o sytuacji. Informowano m.in. o tym jaki jest czas oczekiwania na decyzje, oraz jakie występują problemy. Szczegółowo, wszystkie te informacje zapisał Piotr Sebastian Kozdrowicki – Wicewojewoda, który w zakresie swojej pracy ma m.in. tematy zdrowia. Wicewojewoda poinformował zebranych, że przedstawi wszystkie przekazane uwagi osobiście w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. W trakcie spotkania miało miejsce również miłe wydarzenie, podziękowania za lata pracy otrzymała Bożena Zimoch, była przewodnicząca PZON z Powiatu Wrocławskiego.

 

  •  - A0100459
    A0100459
liczba wejść: 525