Nadodrzańskie województwa chcą walczyć o Odrę. Ich przedstawiciele spotkali się w sprawie rzeki. UWAGA !!! Duży Protest Rolników od 20.03.2024r. Ćwiczenia Wojsk NATO W Hołdzie Walczącej Ukrainie PLANOWANE PROTESTY ROLNIKÓW - INFORMACJE Infolinia DUW dla uchodźców z Ukrainy/ Гаряча лінія DUW для біженців з України: +48 71 701 11 00
Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Dzień Hutnika w KGHM

Wojewoda Dolnośląski Maciej Awiżeń uczcił Dzień Hutnika wręczając specjalne wyróżnienia dla pracowników hut miedziowej spółki KGHM.

Drugie najważniejsze święto po Dniu Górnika w KGHM Polska Miedź, KGHM to my rozpoczęło się odczytaniem listów od: Marszałka Sejmu Szymona Hołowni, pani Ministry Klimatu i Środowiska Pauliny Hennig-Kloski oraz Sekretarza Stanu w Ministerstwie Aktywów Państwowych Roberta Kropiwnickiego.

Przed zgromadzonymi wystąpił również Wojewoda Dolnośląski i dziękując pracownikom powiedział:

Chcę podziękować w imieniu mieszkańców Dolnego Śląska i Rządu. Jesteśmy dumni z Waszych osiągnięć. To jest przedsiębiorstwo, które naprawdę pokazuje jak wiele potrafimy jako Polacy, Dolnoślązacy. Należą się Państwu podziękowania, wszystkim Państwu należy się poczucie dumy ! 👏

Swoje słowa gratulacji oraz podziękowań dla pracowników skierował też Andrzej Szydło, prezes zarządu KGHM.

Prezes podkreślił, że Huty KGHM są nowoczesne i przyjazne środowisku, co potwierdzają otrzymane rygorystyczne certyfikaty, aktualne prowadzone działania proekologiczne, program dostosowania instalacji technologicznych Spółki do wymogów dla przemysłu metali nieżelaznych wraz z ograniczeniem emisji arsenu w hutach w Głogowie i Legnicy. 

Ale przede wszystkim osiągnięte zostały cele programu: zastosowano najnowsze technologie i wybudowano nowoczesną infrastrukturę.

Zobacz więcej: https://media.kghm.com/pl/informacje-prasowe/miedziowi-hutnicy-docenieni-kghm-swietuje-dzien-hutnika

 

 

 

  •  - akademia_hutnicza_kghm_2024_3_
    akademia_hutnicza_kghm_2024_3_
liczba wejść: 320