Nadodrzańskie województwa chcą walczyć o Odrę. Ich przedstawiciele spotkali się w sprawie rzeki. UWAGA !!! Duży Protest Rolników od 20.03.2024r. Ćwiczenia Wojsk NATO W Hołdzie Walczącej Ukrainie PLANOWANE PROTESTY ROLNIKÓW - INFORMACJE Infolinia DUW dla uchodźców z Ukrainy/ Гаряча лінія DUW для біженців з України: +48 71 701 11 00
Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

V Sympozjum Pielęgniarek Operacyjnych we Wrocławiu.

Wojewoda Dolnośląski Maciej Awiżeń uczestniczył w V Wrocławskim Sympozjum Pielęgniarek Operacyjnych, które zostało również objęte patronatem wojewody. Tematem przewodnim tegorocznego spotkania było: „Przyszłość Pielęgniarstwa Operacyjnego: Trendy i Perspektywy”

W sympozjum wzięło udział kilkadziesiąt pielęgniarek operacyjnych z całego kraju. Wśród omawianych tematów były m.in. nowoczesne technologie w chirurgii, nowe techniki i trendy w leczeniu.

W trakcie dyskutowano m.in. o tym  jak nowoczesne technologie ułatwiają codzienną pracę pielęgniarki i poprawiają jakość opieki nad pacjentem, o postępach w chirurgii robotowej, nowoczesnym nauczaniu chirurgii laparoskopowej i robotowej czy roli chirurgii rekonstrukcyjnej w zabiegach u dzieci i dorosłych - a to tylko niewielka część z wszystkich poruszanych tam tematów.

Sympozjum trwało dwa dni, a organizatorem było Ogólnopolskie Stowarzyszenie Instrumentariuszek oraz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Chirurgii Małoinwazyjnej.

Zobacz więcej: STRONA WWW

liczba wejść: 363