Nadodrzańskie województwa chcą walczyć o Odrę. Ich przedstawiciele spotkali się w sprawie rzeki. UWAGA !!! Duży Protest Rolników od 20.03.2024r. Ćwiczenia Wojsk NATO W Hołdzie Walczącej Ukrainie PLANOWANE PROTESTY ROLNIKÓW - INFORMACJE Infolinia DUW dla uchodźców z Ukrainy/ Гаряча лінія DUW для біженців з України: +48 71 701 11 00
Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

70. Rocznica Podpisania Konwencji o Ochronie Dóbr Kultury w Razie Konfliktu Zbrojnego

W Klubie 4 Regionalnej Bazy Logistycznej we Wrocławiu obchodzono uroczystość z okazji 70. rocznicy podpisania konwencji o ochronie dóbr kulturalnych w razie konfliktu zbrojnego, która została podpisana w Hadze w 1954 roku.

W ramach tej uroczystości odbyła się konferencja zatytułowana: Cyberbezpieczeństwo w Ochronie Dóbr Kultury, a następnie wystąpił Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego.

Organizatorem był dyrektor Międzynarodowego Ośrodka Szkolenia i Badań nad Dziedzictwem Kultury w Zagrożeniu im. mjr. prof. Karola Estreichera – płk Paweł Nawarycz.

Po występie odbyło się wręczenie odznak pamiątkowych i podziękowań za współpracę. Jedną z takich odznak, otrzymał uczestniczący w konferencji  Wojewoda Dolnośląski Maciej Awiżeń.

liczba wejść: 353