Nadodrzańskie województwa chcą walczyć o Odrę. Ich przedstawiciele spotkali się w sprawie rzeki. UWAGA !!! Duży Protest Rolników od 20.03.2024r. Ćwiczenia Wojsk NATO W Hołdzie Walczącej Ukrainie PLANOWANE PROTESTY ROLNIKÓW - INFORMACJE Infolinia DUW dla uchodźców z Ukrainy/ Гаряча лінія DUW для біженців з України: +48 71 701 11 00
Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Uroczystość z okazji Dnia Pielęgniarek i Położnych.

- Nie sposób zliczyć serc, które dzięki Wam biją - mówiła Anna Szafran z okazji Dnia Pielęgniarek i Położnych.

W Impart Centrum we Wrocławiu, odbyła się uroczystość obchodów Dnia Pielęgniarek i Położnych, w których na zaproszenie Dolnośląskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych uczestniczył również Wojewoda Dolnośląski Maciej Awiżeń.

Przy pełnej po brzegi sali, zgromadzeni wysłuchali wystąpienia Przewodniczącej Dolnośląskiej Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych pani Anny Szafran oraz pozostałych gości.

W swoim wystąpieniu Wojewoda powiedział m.in.:

„Wasza praca wykracza daleko poza podstawową opiekę medyczną. To pielęgniarki są często pierwszymi osobami, do których pacjenci zwracają się po wsparcie.

Położne jako pierwsze witają na świecie nowe życie. Troska i wsparcie, które położne dają kobietom w tym pięknym, pełnym przeżyć i emocji czasie narodzin dziecka, są nieocenione.

Dziękuję za Waszą niezwykłą pracę i Wasze poświęcenie. W dniu Waszego święta, życzę Wam zdrowia, szczęścia i satysfakcji z wykonywanej pracy. Niech Wasze wysiłki i oddanie będą doceniane.”

W trakcie odbyła się również gala wręczenia odznaczeń zawodowych ”Bene Meritius” dla członków DOIPiP we Wrocławiu.

 

liczba wejść: 380