Nadodrzańskie województwa chcą walczyć o Odrę. Ich przedstawiciele spotkali się w sprawie rzeki. UWAGA !!! Duży Protest Rolników od 20.03.2024r. Ćwiczenia Wojsk NATO W Hołdzie Walczącej Ukrainie PLANOWANE PROTESTY ROLNIKÓW - INFORMACJE Infolinia DUW dla uchodźców z Ukrainy/ Гаряча лінія DUW для біженців з України: +48 71 701 11 00
Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Zaproszenie

Wydział Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców DUW zaprasza na spotkanie dla pełnomocników i przedstawicieli firm celem wymiany doświadczeń w kwestii legalizacji pobytu cudzoziemców na Dolnym Śląsku.

Szanowni Pełnomocnicy, Przedstawiciele Firm,

z przyjemnością informujemy, że zakończone zostały zmiany organizacyjne w Wydziale Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców,  których celem jest poprawa jakości pracy oraz tempa procedowania spraw w przedmiocie legalizacji pobytu cudzoziemców na terytorium Polski. Wiemy, że te zmiany  nie zawsze są jeszcze odczuwalne dla Państwa, ale z każdym dniem ten stan będzie ulegał zmianie.

Dla lepszej współpracy chcemy się z Państwem podzielić tym, co udało nam się już zrobić w zakresie organizacji pracy Wydziału, wyjaśnić, jak zmiany wpłyną na tempo procedowania spraw oraz poinformować o dalszych działaniach, które podejmujemy w temacie poprawy jakości naszej pracy.    Ale przede wszystkim chcemy podjąć rozmowę o Państwa pomysłach na usprawnienie pracy Wydziału,  tak aby nasza praca była satysfakcjonująca dla obu stron.

Dlatego zapraszam osoby zainteresowane na spotkanie w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim, które odbędzie się 7 czerwca 2024 r. o godz. 9.00;  sala zostanie wskazana w terminie późniejszym.

Proszę o potwierdzenie przybycia do dnia 31 maja 2024 r. na adres e-mail: spotkaniesoc@duw.pl

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc osoby, które nie zgłoszą swojego udziału w spotkaniu we wskazanym wyżej terminie, nie będą mogły wziąć w nim udziału.

liczba wejść: 1467