Nadodrzańskie województwa chcą walczyć o Odrę. Ich przedstawiciele spotkali się w sprawie rzeki. UWAGA !!! Duży Protest Rolników od 20.03.2024r. Ćwiczenia Wojsk NATO W Hołdzie Walczącej Ukrainie PLANOWANE PROTESTY ROLNIKÓW - INFORMACJE Infolinia DUW dla uchodźców z Ukrainy/ Гаряча лінія DUW для біженців з України: +48 71 701 11 00
Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.
05 lutego 2007

Wojewoda w ASK we Wrocławiu

Wojewoda Krzysztof Grzelczyk spotkał się z władzami Akademickiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, m.in. prorektorem Akademii Medycznej prof. Jerzym Rudnickim i dyrektorem Akademickiego Szpitala Klinicznego Piotrem Pobrotynem. Władze szpitala podziękowały wojewodzie za wsparcie, w tym za wstrzymanie zajęcia wierzytelności publiczno - prawnych na okres 30 dni. Wojewoda przekazał informację, którą uzyskał po dzisiejszej rozmowie z ministrem zdrowia Zbigniewem Religą, że Klinika Transplantacji Szpiku, Hematologii i Onkologii Dziecięcej we Wrocławiu nie jest zagrożona, natomiast projekt rozwiązania trudnej sytuacji, w jakiej znalazły się szpitale zostanie przez ministra przedstawiony jutro.
Wojewoda zadeklarował również podjęcie rozmów z wierzycielami Akademickiego Szpitala Klinicznego, by zechcieli na miesiąc wstrzymać egzekucje długów.
liczba wejść: 2359