Nadodrzańskie województwa chcą walczyć o Odrę. Ich przedstawiciele spotkali się w sprawie rzeki. UWAGA !!! Duży Protest Rolników od 20.03.2024r. Ćwiczenia Wojsk NATO W Hołdzie Walczącej Ukrainie PLANOWANE PROTESTY ROLNIKÓW - INFORMACJE Infolinia DUW dla uchodźców z Ukrainy/ Гаряча лінія DUW для біженців з України: +48 71 701 11 00
Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.
08 lutego 2007

Dolnośląska Rada Przyjaciół Harcerstwa u wojewody

Wojewoda Krzysztof Grzelczyk spotkał się z przedstawicielami Dolnośląskiej Rady Przyjaciół Harcerstwa i jej przewodniczącym gen. dyw. Fryderykiem Czekajem, dowódcą Śląskiego Okręgu Wojskowego.

Wojewoda przyjął zaproszenie do włączenia się w prace Dolnośląskiej Rady Przyjaciół Harcerstwa i zadeklarował osobiste uczestnictwo. Dolnośląska Rada Przyjaciół Harcerstwa powstała w 1995 roku, jej głównym zadaniem jest pomoc i poparcie dla działań dolnośląskiego harcerstwa. Rada organizuje Forum Rad Przyjaciół Harcerstwa - spotkanie, w którym uczestniczą przedstawiciele 20 lokalnych rad z terenu województwa, samorządowcy oraz sympatycy i przyjaciele harcerstwa.

Wojewoda został zaproszony także na sierpniowy Zlot Harcerstwa Polskiego „Jeden świat - jedno przyrzeczenie", który zakończy obchody stulecia skautingu i jednocześnie zainauguruje obchody stulecia harcerstwa.

liczba wejść: 2420