Nadodrzańskie województwa chcą walczyć o Odrę. Ich przedstawiciele spotkali się w sprawie rzeki. UWAGA !!! Duży Protest Rolników od 20.03.2024r. Ćwiczenia Wojsk NATO W Hołdzie Walczącej Ukrainie PLANOWANE PROTESTY ROLNIKÓW - INFORMACJE Infolinia DUW dla uchodźców z Ukrainy/ Гаряча лінія DUW для біженців з України: +48 71 701 11 00
Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.
23 sierpnia 2012

Bezpieczne stadiony

Poprzedni sezon piłkarski po raz kolejny uświadomił wszystkim, że zapewnienie bezpieczeństwa na stadionach pozostaje niezwykle trudnym wyzwaniem.

Przed rozpoczęciem obecnego sezonu Wojewoda Dolnośląski Aleksander Marek Skorupa podjął decyzję o organizacji cyklicznych spotkaniach służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na stadionach Dolnego Śląska. Dotychczas odbyły się już dwa takie spotkania z udziałem podmiotów związanych z organizacją meczów ekstraklasy oraz I ligi: DZPN, policji, urzędów miejskich, podmiotów zarządzających stadionami oraz służb wojewody.  

Dzisiaj o godz. 11:30, tuż przed meczem Śląska Wrocław z zespołem z Hanoweru, odbyło się kolejne posiedzenie w tej sprawie. Zebraniu przewodniczyła pani wicewojewoda Ewa Mańkowska, a wzięli w nim udział przedstawiciele Śląska Wrocław, Urzędu Miejskiego we Wrocławiu, Policji, Straży Miejskiej oraz Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego DUW. W trakcie spotkania omówiono stan przygotowań do meczu oraz wszystkie uwarunkowania, które mogą wpłynąć na bezpieczeństwo widzów.

Kolejne spotkania zespołu ds. bezpieczeństwa na meczach piłkarskich odbędzie się w przyszły wtorek, 28 sierpnia 2012r.

liczba wejść: 1943