Nadodrzańskie województwa chcą walczyć o Odrę. Ich przedstawiciele spotkali się w sprawie rzeki. UWAGA !!! Duży Protest Rolników od 20.03.2024r. Ćwiczenia Wojsk NATO W Hołdzie Walczącej Ukrainie PLANOWANE PROTESTY ROLNIKÓW - INFORMACJE Infolinia DUW dla uchodźców z Ukrainy/ Гаряча лінія DUW для біженців з України: +48 71 701 11 00
Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.
12 lutego 2013

Solidna Firma

Wojewoda Dolnośląski Aleksander Marek Skorupa wziął dziś udział w gali wręczenia certyfikatów „Solidna Firma 2012”. Wśród laureatów konkursu, którego Finał Regionalny odbył się w Sali Kolumnowej Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego znalazły się miedzy innymi firmy: Fabryka Mebli Bodzio, Hasco-Lek, Herbapol czy Dach Bud.

 • - Fot. DUW
  Fot. DUW
 • - Fot. DUW
  Fot. DUW
 • - Fot. DUW
  Fot. DUW
 • - Fot. DUW
  Fot. DUW
 • - Fot. DUW
  Fot. DUW
 • - Fot. DUW
  Fot. DUW

Wojewoda pogratulował finalistom oraz wyraził zadowolenie, że dolnośląskie przedsiębiorstwa, mimo zastoju gospodarczego, który dotknął  wiele firm na całym świecie, działają prężnie i wciąż zdobywają nowe rynki.

Certyfikatem Solidna Firma wyróżnione zostają przedsiębiorstwa, które na rzetelności i wiarygodności zbudowały swój sukces. Założeniem projektu  jest budowanie pozytywnego wizerunku nie tylko poszczególnych firm, ale także propagowanie wzorców i postaw godnych naśladowania. Od 2002 roku przyznanych zostało ponad 3 000 certyfikatów. Do tegorocznej edycji zgłosiło się prawie 220 firm. Laureatami konkursu są zarówno małe, średnie jak i duże przedsiębiorstwa, które działają nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Wiele z nich uczestniczy w Programie już po raz kolejny. 

liczba wejść: 4274