Nadodrzańskie województwa chcą walczyć o Odrę. Ich przedstawiciele spotkali się w sprawie rzeki. UWAGA !!! Duży Protest Rolników od 20.03.2024r. Ćwiczenia Wojsk NATO W Hołdzie Walczącej Ukrainie PLANOWANE PROTESTY ROLNIKÓW - INFORMACJE Infolinia DUW dla uchodźców z Ukrainy/ Гаряча лінія DUW для біженців з України: +48 71 701 11 00
Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.
12 lutego 2013

Nagrody dla Centrum Rehabilitacji i Neuropsychiatrii w Mikoszowie

Centrum Rehabilitacji i Neuropsychiatrii Celestyn w Mikoszowie zostało uhonorowane nagrodą obywatelską CIVI EUROPAEO PRAEMIUM przyznawaną przez Parlament Europejski, a dyrektor placówki pani Krystyna Kobel- Buys została ogłoszona „Menadżerem Roku w Ochronie Zdrowia”. Z tej okazji wicewojewoda Ewa Mańkowska odwiedziła ośrodek w Mikoszowie, żeby osobiście pogratulować dyrekcji zeszłorocznych osiągnięć.

 

Zdaniem wicewojewody wyróżnienia te stanowią wyraz wielkiego uznania i szacunku dla Stowarzyszenia Świętego Celestyna w Mikoszowie, które stawia sobie za cel najwyższy wsparcie zarówno osób niepełnosprawnych jak i ich rodzin. Według Ewy Mańkowskiej myślenie o drugiej osobie z troską oraz bezinteresowna chęć niesienia pomocy jest niecodzienną cechą osób pełnych empatii i wyjątkowo wrażliwych na los każdego człowieka. 

  •  - Fot. DUW
    Fot. DUW