Nadodrzańskie województwa chcą walczyć o Odrę. Ich przedstawiciele spotkali się w sprawie rzeki. UWAGA !!! Duży Protest Rolników od 20.03.2024r. Ćwiczenia Wojsk NATO W Hołdzie Walczącej Ukrainie PLANOWANE PROTESTY ROLNIKÓW - INFORMACJE Infolinia DUW dla uchodźców z Ukrainy/ Гаряча лінія DUW для біженців з України: +48 71 701 11 00
Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.
22 lutego 2013

Przedsiębiorcza Kobieta 2013

Aktywne kobiety trzeciego sektora, kobieta w biznesie czy aktywność kobiet na obszarach wiejskich to główne tematy spotkania „Przedsiębiorcza Kobieta 2013” zorganizowanego przez Stowarzyszenie „Aktywność Kobiet na Dolnym Śląsku” w Starostwie Powiatowym we Wrocławiu. W spotkaniu obok Wiceminister Gospodarki Ilony Antoniszyn- Klik wzięła udział również wicewojewoda Ewa Mańkowska.

 

Od 2011 roku stowarzyszenie przyznało blisko 150 tytułów ambasadora aktywności kobiet w życiu publicznym, w piątek 22 lutego przyznano kolejne dwa tytuły. Wyróżniona za swoją pracę została Pełnomocnik Wojewody ds. Równego Traktowania Kobiet  Aldona Młyńczak oraz Starosta Wrocławski Andrzej Szawan.

Stowarzyszenie „Aktywność Kobiet na Dolnym Śląsku” działa na rzecz stałego zwiększania udziału kobiet w życiu publicznym: w biznesie, w polityce, w mediach, w administracji publicznej, w nauce oraz w innych dziedzinach życia. Celem stowarzyszenia jest również działalność na rzecz równych praw kobiet i mężczyzn oraz zapobieganie wykluczeniu i dyskryminacji kobiet.   

 • - Fot. DUW
  Fot. DUW
 • - Fot. DUW
  Fot. DUW
 • - Fot. DUW
  Fot. DUW