Nadodrzańskie województwa chcą walczyć o Odrę. Ich przedstawiciele spotkali się w sprawie rzeki. UWAGA !!! Duży Protest Rolników od 20.03.2024r. Ćwiczenia Wojsk NATO W Hołdzie Walczącej Ukrainie PLANOWANE PROTESTY ROLNIKÓW - INFORMACJE Infolinia DUW dla uchodźców z Ukrainy/ Гаряча лінія DUW для біженців з України: +48 71 701 11 00
Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.
17 czerwca 2014

Finał konkursu "Jestem bezpieczny w domu, w szkole i na drodze”

We wrocławskim gimnazjum nr 21 podsumowano VIII edycję konkursu „Jestem bezpieczny w domu, w szkole i na drodze”. Zmagania uczniów szkół podstawowych i gimnazjów miały na celu wypromowanie ogólnospołecznych postaw i zachowań oraz kształtowanie świadomości i postaw młodzieży sprzyjających bezpieczeństwu własnemu i innych. W uroczystości wręczania nagród dla najlepszych uczniów wziął udział Wojewoda Dolnośląski Tomasz Smolarz.

Wojewoda pogratulował wszystkim uczestnikom tegorocznej edycji konkursu, a szczególne słowa pochwały skierował do tych, którzy w rywalizacji z rówieśnikami okazali się najlepsi. Tomasz Smolarz wyraził przekonanie, że wiedza nabyta podczas konkursu, będzie procentować w dalszym życiu młodych Dolnoślązaków.

Po ceremonii wręczenia nagród odbyło się posiedzenie Dolnośląskiej Rady ds Bezpieczeństwa Dzieci i Młodzieży, w którym uczestniczył wojewoda. Podczas obrad omawiano między innymi realizację programu profilaktycznego „Bezpieczeństwo na stadionach”, problem ksenofobi i nietolerancji wśród młodzieży oraz zaprezentowano program edukacyjny „Z nowym pokoleniem na stadiony” realizowany przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Legnicy.  

 • - fot. DUW
  fot. DUW
 • - fot. DUW
  fot. DUW
 • - fot. DUW
  fot. DUW
 • - fot. DUW
  fot. DUW
 • - fot. DUW
  fot. DUW
 • - fot. DUW
  fot. DUW
 • - fot. DUW
  fot. DUW