Nadodrzańskie województwa chcą walczyć o Odrę. Ich przedstawiciele spotkali się w sprawie rzeki. UWAGA !!! Duży Protest Rolników od 20.03.2024r. Ćwiczenia Wojsk NATO W Hołdzie Walczącej Ukrainie PLANOWANE PROTESTY ROLNIKÓW - INFORMACJE Infolinia DUW dla uchodźców z Ukrainy/ Гаряча лінія DUW для біженців з України: +48 71 701 11 00
Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.
25 czerwca 2014

Konwent w Szklarskiej Porębie

W środę 25 czerwca w Szklarskiej Porębie odbył się Konwent Prezydentów, Burmistrzów, Wójtów i Starostów Regionu Jeleniogórskiego. W spotkaniu wziął udział Wojewoda Dolnośląski Tomasz Smolarz.

Wojewoda dziekując samorządowcom za zaproszenie na konwent, wyraził równocześnie nadzieję, że współpraca w reprezentantami regionu jeleniogórskiego będzie przebiegała w sposób sprawny i bezproblemowy. Podczas spotkania Tomasz Smolarz mówił m.in. o poziomie zaawansowania prac nad zmianami w logarytmie wypłacania samorządom pieniędzy z budżetu państwa na zadania zlecone czy nad zmianami w planie ratownictwa medycznego dla Województwa Dolnośląskiego. Wojewoda wspomniał również o potrzebie ścisłej współpracy z samorządami podczas sytuacji kryzysowych. Jak ważne jest współdziałanie w tym zakresie pokazała sytuacja z wiosny tego roku, kiedy to dzięki wspólnej pracy udało się zminimalizować skutki nawalnych opadów.

 

 • - fot. DUW
  fot. DUW
 • - fot. DUW
  fot. DUW
 • - fot. DUW
  fot. DUW
 • - fot. DUW
  fot. DUW