Nadodrzańskie województwa chcą walczyć o Odrę. Ich przedstawiciele spotkali się w sprawie rzeki. UWAGA !!! Duży Protest Rolników od 20.03.2024r. Ćwiczenia Wojsk NATO W Hołdzie Walczącej Ukrainie PLANOWANE PROTESTY ROLNIKÓW - INFORMACJE Infolinia DUW dla uchodźców z Ukrainy/ Гаряча лінія DUW для біженців з України: +48 71 701 11 00
Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.
26 czerwca 2014

II Forum Kobiet

Dzisiaj Sala Konferencyjna Hali Stulecia we Wrocławiu gościła w znamienitej większości Panie, które zgromadziły się licznie, by również w towarzystwie Panów, podjąć tematy z dziedzin takich jak: profilaktyka zdrowia, samorealizacja oraz biznes i sukces. II Forum Kobiet Honorowym Patronatem objęła wicewojewoda Ewa Mańkowska.

Na wstępie odczytany został list do uczestników Forum od Pierwszej Damy Anny Komorowskiej. Podczas otwarcia spotkania wicewojewoda podziękowała wszystkim Paniom za liczne przybycie i zaangażowanie, a Panom za wsparcie tej cennej inicjatywy.

II Wrocławskie Forum Kobiet to splot inspirujących rozmów, wywiadów i warsztatów w gronie honorowych gości i partnerów akcji. To wydarzenie, które ma na celu budowanie świadomości o rosnącej roli kobiet w życiu społecznym i gospodarczym oraz jak w tym przypadku - świadomości z dziedziny zdrowia. Wykład na temat „Jaki jest stan prewencji w onkologii w Polsce, a jak powinien wyglądać?” poprowadziła Alicja Chybicka – Kierownik Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej, Senator RP. O pracy i roli kobiet w polityce, w wywiadzie z prowadzącą spotkanie Dorotą Wellman, opowiedziała Renata Granowska – Radna Rady Miejskiej Wrocławia.
 

 • - Fot. DUW
  Fot. DUW
 • - Fot. DUW
  Fot. DUW
 • - Fot. DUW
  Fot. DUW
 • - Fot. DUW
  Fot. DUW
 • - Fot. DUW
  Fot. DUW
 • - Fot. DUW
  Fot. DUW