ROZPORZĄDZENIE PORZĄDKOWE NR 17 WOJEWODY DOLNOŚLĄSKIEGO z dnia 12 sierpnia 2022 r. W związku z istniejącym zagrożeniem życia i zdrowia ludzi oraz zwierząt, wprowadza się zakaz korzystania z wód: rzeki Odry, kanałów odrzańskich, starorzeczy połączonych z Odrą, w tym jeziora Bajkał, urządzeń i obiektów wodnych funkcjonalnie związanych z rzeką Odrą na terenie województwa dolnośląskiego obejmujący: 1) zakaz wchodzenia do wody, w tym, kąpieli; 2) zakaz pojenia zwierząt; 3) zakaz połowu ryb. ZMIANA ZASAD OBSŁUGI W SPRAWACH CUDZOZIEMCÓW! Infolinia DUW dla uchodźców z Ukrainy/ Гаряча лінія DUW для біженців з України: +48 71 701 11 00
Aktualnie znajdujesz się na:

Powiaty i gminy

Komunikaty

Decyzja Ministra Administracji i Cyfryzacji w sprawie podziału środków przeznaczonych na realizacje zadań "Programu integracji społeczności romskiej w Polsce na 2015r."

Dnia 1 kwietnia 2015 r. poznaliśmy decyzję Ministra Administracji i Cyfryzacji w sprawie podziału środków przeznaczonych na realizację zadań Programu Integracji społeczności romskiej w Polsce w 2015 r. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji. Ponadto informujemy, iż do Uczestników Programu zostaną przesłane pisma z informacją dotyczącą uwag do wniosków, celem dostosowania kosztorysów do kwot zaakceptowanych przez Ministra Administracji i Cyfryzacji.

 

liczba wejść: 5500