ROZPORZĄDZENIE PORZĄDKOWE NR 17 WOJEWODY DOLNOŚLĄSKIEGO z dnia 12 sierpnia 2022 r. W związku z istniejącym zagrożeniem życia i zdrowia ludzi oraz zwierząt, wprowadza się zakaz korzystania z wód: rzeki Odry, kanałów odrzańskich, starorzeczy połączonych z Odrą, w tym jeziora Bajkał, urządzeń i obiektów wodnych funkcjonalnie związanych z rzeką Odrą na terenie województwa dolnośląskiego obejmujący: 1) zakaz wchodzenia do wody, w tym, kąpieli; 2) zakaz pojenia zwierząt; 3) zakaz połowu ryb. ZMIANA ZASAD OBSŁUGI W SPRAWACH CUDZOZIEMCÓW! Infolinia DUW dla uchodźców z Ukrainy/ Гаряча лінія DUW для біженців з України: +48 71 701 11 00
Aktualnie znajdujesz się na:

Powiaty i gminy

Komunikaty

Zakaz umieszczania oraz kolportażu ulotek, folderów, plakatów itp.  w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim.

Szanowni Klienci,
uprzejmie informujemy, że w budynku Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego obowiązuje całkowity zakaz umieszczania oraz kolportażu ulotek, folderów, plakatów i innych materiałów reklamowych.
W związku z powyższym, wszelkie pozostawiane w ten sposób materiały będą usuwane, a wobec podmiotów, uporczywie naruszających obowiązujący w DUW zakaz, podejmowane będą – na mocy  art. 63 a Kodeksu wykroczeń – czynności prawne, zmierzające do zaprzestania tego rodzaju działań.
 

liczba wejść: 4507