ROZPORZĄDZENIE PORZĄDKOWE NR 17 WOJEWODY DOLNOŚLĄSKIEGO z dnia 12 sierpnia 2022 r. W związku z istniejącym zagrożeniem życia i zdrowia ludzi oraz zwierząt, wprowadza się zakaz korzystania z wód: rzeki Odry, kanałów odrzańskich, starorzeczy połączonych z Odrą, w tym jeziora Bajkał, urządzeń i obiektów wodnych funkcjonalnie związanych z rzeką Odrą na terenie województwa dolnośląskiego obejmujący: 1) zakaz wchodzenia do wody, w tym, kąpieli; 2) zakaz pojenia zwierząt; 3) zakaz połowu ryb. ZMIANA ZASAD OBSŁUGI W SPRAWACH CUDZOZIEMCÓW! Infolinia DUW dla uchodźców z Ukrainy/ Гаряча лінія DUW для біженців з України: +48 71 701 11 00
Aktualnie znajdujesz się na:

Powiaty i gminy

Komunikaty

"MALUCH plus" 2017 - edycja specjalna "Za życiem". Informacja o konieczności załączenia do oferty programu inwestycji oraz kalkulacji wydatków w układzie paragrafowym.

Wojewoda Dolnośląski, zgodnie z pkt 8.2.3. Resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „Maluch plus” 2017 – edycja specjalna „Za życiem”, zobowiązuje Gminy do załączenia do oferty kalkulacji kosztów w układzie paragrafowym.         

Gminy, składające oferty dotyczące inwestycji budowlanej, zobowiązane są również do załączenia do oferty programu inwestycji.

W związku z powyższym ustalam: 

  1. Wzór formularza programu inwestycji (w załączeniu),
  2. Wzór kosztorysu wydatków inwestycyjnych (w załączeniu),
  3. Wzór kosztorysu wydatków bieżących (w załączeniu).
liczba wejść: 4408