ROZPORZĄDZENIE PORZĄDKOWE NR 17 WOJEWODY DOLNOŚLĄSKIEGO z dnia 12 sierpnia 2022 r. W związku z istniejącym zagrożeniem życia i zdrowia ludzi oraz zwierząt, wprowadza się zakaz korzystania z wód: rzeki Odry, kanałów odrzańskich, starorzeczy połączonych z Odrą, w tym jeziora Bajkał, urządzeń i obiektów wodnych funkcjonalnie związanych z rzeką Odrą na terenie województwa dolnośląskiego obejmujący: 1) zakaz wchodzenia do wody, w tym, kąpieli; 2) zakaz pojenia zwierząt; 3) zakaz połowu ryb. ZMIANA ZASAD OBSŁUGI W SPRAWACH CUDZOZIEMCÓW! Infolinia DUW dla uchodźców z Ukrainy/ Гаряча лінія DUW для біженців з України: +48 71 701 11 00
Aktualnie znajdujesz się na:

Powiaty i gminy

Komunikaty

Uwaga Klienci posiadający rezerwację wizyty w sprawach paszportowych na 12 listopada 2018r.

Szanowni Klienci

Klienci posiadający rezerwacje w sprawach paszportowych, ustalonych na dzień 12 listopada 2018 r, w celu ich zrealizowania mogą przyjść, w wyznaczonych godzanch reerwacji ale w innych dniach roboczych Dolnośląskiego Urzędu Wojewodzkiego we Wroclawiu  w terminie od 5 listopada do 30  listopada 2018r. (poza dniem 12 11 2018r. ).

W celu potwierdzenia wizyty proszę pobrać bilet z terminala biletowego obok lady informacyjnej minimum 15 minut przed wyznaczona godziną rezzerwacji , (menu sprawy paszportowe/ informacja paszportowa) a następnie proszę o okazanie rezerwacji  z dnia 12 11 br  bezpośrednio na stanowisku obsługi.

W przypadku konieczności ustalenia innego dogodnego dla Państwa terminu, proszę o przesłanie wiadomości z umieszczoną kopią rezerwacji z ww dnia na adres paszporty@duw.pl Za utrudnienia bardzo przepraszamy.

liczba wejść: 2808