ZMIANA ZASAD OBSŁUGI W SPRAWACH CUDZOZIEMCÓW! Infolinia DUW dla uchodźców z Ukrainy/ Гаряча лінія DUW для біженців з України: +48 71 701 11 00
Aktualnie znajdujesz się na:

Powiaty i gminy

Komunikaty

Rezerwacja wizyt do Dyrektora Wydziału Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców

Od dnia 2 listopada 2018r. wizytę do Dyrektora Wydziału Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców można zarezerwować jedynie poprzez system rezerwacji wizyt Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego Dostępny pod adresem https://rezerwacje.duw.pl/reservations/pol/login

Proszę dokonać rejestracji konta, po wcześniejszym zaakceptowaniu  regulaminu, a następnie zalogować się i dokonać wyboru Wrocławia jako lokalizacji punktu rezerwacji wizyty do Dyrektora Wydziału.

Rezerwacje wizyt są możliwe jedynie

we wtorki w godzinach od 10.00-12.00

oraz w środy od 16.00-16.30

 

Proszę pod ww wskazanym adresem wybrać usługę i dokonać rezerwacji wizyty w dostępnych terminach, a następnie pobrać potwierdzenie rezerwacji.

W celu jej realizacji proszę o zgłoszenie się do sekretariatu Wydziału (pokój 0151 parter sali obsługi) co najmniej 15 minut przed umówioną wizytą.

Proszę o przygotowanie ważnych dokumentów tożsamości oraz niezbędnej dokumentacji w formie np. zgormadzonych pism dot postepowania administracyjnego lub podania, które będzie składane w dniu rezerwacji wizyty .

Klienci posiadający rezerwację wizyty do Dyrektora Wydziału w sprawie legalizacji pobytu oraz zatrudnienia mogą być wcześniej powiadamiani drogą mailową, a następnie telefoniczną przez Pracownika Wydziału, o szczegółach wizyty w celu precyzyjnego ustalenia zarówno statusu cudzoziemca jak i statusu sprawy.

W celu dodatkowej weryfikacji niezbędne jest okazanie potwierdzenia rezerwacji. (mail, sms kod, wydruk).

UWAGA: Nie zgłoszenie się w podanym w wyżej czasie zarezerwowanej godziny powoduje anulowanie rezerwacji wizyty. Każda rezerwacja obejmuje i dotyczy tylko jednego pełnoletniego wnioskodawcę, z wyjątkiem rezerwacji związanych z realizacją spraw dotyczących wniosków rodziców i ich małoletnich dzieci.

 

 

liczba wejść: 3799