ROZPORZĄDZENIE PORZĄDKOWE NR 17 WOJEWODY DOLNOŚLĄSKIEGO z dnia 12 sierpnia 2022 r. W związku z istniejącym zagrożeniem życia i zdrowia ludzi oraz zwierząt, wprowadza się zakaz korzystania z wód: rzeki Odry, kanałów odrzańskich, starorzeczy połączonych z Odrą, w tym jeziora Bajkał, urządzeń i obiektów wodnych funkcjonalnie związanych z rzeką Odrą na terenie województwa dolnośląskiego obejmujący: 1) zakaz wchodzenia do wody, w tym, kąpieli; 2) zakaz pojenia zwierząt; 3) zakaz połowu ryb. ZMIANA ZASAD OBSŁUGI W SPRAWACH CUDZOZIEMCÓW! Infolinia DUW dla uchodźców z Ukrainy/ Гаряча лінія DUW для біженців з України: +48 71 701 11 00
Aktualnie znajdujesz się na:

Powiaty i gminy

Komunikaty

Ogólnopolskie badanie liczby osób bezdomnych

 

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej planuje w nocy z 13 na 14 lutego 2019 roku przeprowadzenie  ogólnopolskiego badania liczby osób bezdomnych.

W sprawie badania do Prezydentów, Burmistrzów i Wójtów w  Województwie Dolnośląskim zostało przesłane pismo  nr ZP-KNPS.9421.3.2.2019.EZ z dnia 3 stycznia br. Zastępcy Dyrektora Wydziału Zdrowia i Polityki Społecznej z prośbą o koordynowanie działań na terenie gmin.

Informacje dotyczące organizacji badania i związane z nim dokumenty znajdują się w załącznikach oraz na stronie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

 

liczba wejść: 2135