ROZPORZĄDZENIE PORZĄDKOWE NR 17 WOJEWODY DOLNOŚLĄSKIEGO z dnia 12 sierpnia 2022 r. W związku z istniejącym zagrożeniem życia i zdrowia ludzi oraz zwierząt, wprowadza się zakaz korzystania z wód: rzeki Odry, kanałów odrzańskich, starorzeczy połączonych z Odrą, w tym jeziora Bajkał, urządzeń i obiektów wodnych funkcjonalnie związanych z rzeką Odrą na terenie województwa dolnośląskiego obejmujący: 1) zakaz wchodzenia do wody, w tym, kąpieli; 2) zakaz pojenia zwierząt; 3) zakaz połowu ryb. ZMIANA ZASAD OBSŁUGI W SPRAWACH CUDZOZIEMCÓW! Infolinia DUW dla uchodźców z Ukrainy/ Гаряча лінія DUW для біженців з України: +48 71 701 11 00
Aktualnie znajdujesz się na:

Powiaty i gminy

Komunikaty

Informujemy, że od 2 września 2019 r. w Wydziale Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu obowiązują nowe godziny przyjmowania klientów.

Poniedziałek – 9:00 – 16:00 Wtorek – 9:00 – 16:00 Środa – 8:00 – 18:00 Czwartek – 9:00 – 16:00 Piątek – 9:00 – 16:00

Wykaz usług objetych systemem biletowym:

  • sprawy paszportowe tj. złożenie wniosku o paszport ,odbiór paszportu, paszport tymczasowy, obsługa osób powyżej 70 roku życia (bilety dostępne w terminalach biletowych na sali A), odbiór paszportu - bilety dostępne również w terminalu biletowym przy sali B)
  • sprawy dotyczące obywatelstwa polskiego oraz świadczeń pieniężnych w związku z Kartą Polaka (bilety dostępne w terminalach biletowych na sali A)
  • sprawy dotyczące legalizacji pobytu: m.in rezerwacja wizyt do złożenia wniosku o pobyt, wnioski o zezwolenie na pracę,  rejestracja i odbiór zaproszenia, wymiana kart pobytu, rejestracja pobytu obywateli UE, uzupełnianie dokumentów w sprawach legalizacji pobytu (bilety dostępne w terminalach biletowych na sali A), uzyskanie pieczątki w paszporcie (bilety dostępne w terminalu biletowym przy sali B)

Bilety do poszczególnych usług udostępniane są 4 w  terminalach na sali A (nowa sala przy wejściu głównym DUW) oraz w terminalu przy wejściu do sali B (stara sala obsługi paszportowej).

Wydawanie biletów uruchamiane jest codziennie w dni robocze od godziny 7.00.
Pracownicy obsługują i wywołują klientów w godzinach od 9.00-16.00  w  poniedzaiłki, wtorki, czwartki i piątki oraz w środy od 8.00-18.00 

liczba wejść: 1704