ROZPORZĄDZENIE PORZĄDKOWE NR 17 WOJEWODY DOLNOŚLĄSKIEGO z dnia 12 sierpnia 2022 r. W związku z istniejącym zagrożeniem życia i zdrowia ludzi oraz zwierząt, wprowadza się zakaz korzystania z wód: rzeki Odry, kanałów odrzańskich, starorzeczy połączonych z Odrą, w tym jeziora Bajkał, urządzeń i obiektów wodnych funkcjonalnie związanych z rzeką Odrą na terenie województwa dolnośląskiego obejmujący: 1) zakaz wchodzenia do wody, w tym, kąpieli; 2) zakaz pojenia zwierząt; 3) zakaz połowu ryb. ZMIANA ZASAD OBSŁUGI W SPRAWACH CUDZOZIEMCÓW! Infolinia DUW dla uchodźców z Ukrainy/ Гаряча лінія DUW для біженців з України: +48 71 701 11 00
Aktualnie znajdujesz się na:

Powiaty i gminy

Komunikaty

Kondolencje z powodu śmierci śp. Krzysztofa Mąkolskiego

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr inż. Krzysztofa Mąkolskiego, który w swojej wieloletniej karierze pracował  między innymi jako nauczyciel akademicki w Instytucie Geodezji i Geoinformatyki Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Był również czynnym członkiem Stowarzyszenia Geodetów Polskich oraz opiekunem Koła Naukowego Geodetów, zasłużonym dla geodezji i kartografii.

Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim składa Dolnośląski Wojewódzki Inspektor Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego wraz z pracownikami Inspekcji.  Ceremonia pogrzebowa odbędzie się  w środę,  2 czerwca 2021 r. o godzinie 12:40 w Kaplicy na cmentarzu Osobowickim we Wrocławiu.

liczba wejść: 758