Nadodrzańskie województwa chcą walczyć o Odrę. Ich przedstawiciele spotkali się w sprawie rzeki. UWAGA !!! Duży Protest Rolników od 20.03.2024r. Ćwiczenia Wojsk NATO W Hołdzie Walczącej Ukrainie PLANOWANE PROTESTY ROLNIKÓW - INFORMACJE Infolinia DUW dla uchodźców z Ukrainy/ Гаряча лінія DUW для біженців з України: +48 71 701 11 00
Aktualnie znajdujesz się na:

Powiaty i gminy

Komunikaty

Komunikat w sprawie zapisów na konsultacje środowiskowe instrumentu w zakresie rehabilitacji społecznej osób z niepełnosprawnościami pn. "Wsparcie oprócz opieki - poszerzone wsparcie wytchnieniowe"

Biuro Pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych uprzejmie informuje, że trwają zapisy na konsultacje środowiskowe instrumentu w zakresie rehabilitacji społecznej osób z niepełnosprawnościami pn. "Wsparcie oprócz opieki - poszerzone wsparcie wytchnieniowe".

Do udziału w dyskusji zapraszamy osoby z otoczenia osób z niepełnosprawnością, osoby zawodowo związane z problematyką niepełnosprawności, w tym przedstawicieli instytucji publicznych oraz organizacji pozarządowych, które już realizowały opiekę wytchnieniową.

Terminy konsultacji oraz link do formularzy zgłoszeniowych:

- 8 listopada 2021 r., godz. 8:00 -11:00, formularz zgłoszeniowy na 8 XI

- 15 listopada 2021 r., godz. 12:00 -15:00,  formularz zgłoszeniowy na 15XI

Spotkania odbywają się online za pośrednictwem platformy Zoom, a liczba miejsc jest ograniczona.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że prowadzona jest rejestracja na konsultacje pozostałych instrumentów wypracowanych w ramach projektu tj.:

- Mobilny doradca włączenia społecznego,

- Bezpieczna przyszłość - fundusze powiernicze,

- Budżet osobisty,

- System wsparcia osób o złożonych potrzebach w komunikowaniu się wymagających wspomagających i alternatywnych metod komunikacji (AAC),

- Standard działania Warsztatów Terapii Zajęciowej,

- Standard usługi Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością,

- Asysta prawna jako element systemu wspieranego podejmowania decyzji.

Więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie internetowej Pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych oraz projektu .

 

liczba wejść: 868