Na węźle Wrocław Stadion zamknięta zostanie łącznica wjazdowa Wspólna strategia dla Odry - Konferencja w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim Ostrzeżenie przed nadchodzącymi dużymi upałami Wywiad z Wojewodą Dolnośląskim Maciejem Awiżeniem Pierwsze pół roku pracy Wojewody Dolnośląskiego Macieja Awiżenia Nadodrzańskie województwa chcą walczyć o Odrę. Ich przedstawiciele spotkali się w sprawie rzeki. UWAGA !!! Duży Protest Rolników od 20.03.2024r. Ćwiczenia Wojsk NATO W Hołdzie Walczącej Ukrainie PLANOWANE PROTESTY ROLNIKÓW - INFORMACJE
Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Od dnia 1 grudnia 2015r osobisty kontakt z inspektorem prowadzącym postępowanie będzie możliwy wyłącznie na pisemne wezwanie.

Obsługa Klientów Wydziału Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców.
Uprzejmie informujemy, że sprawy dot:
•         paszportów
•         legalizacji pobytu
•         obywatelstwa polskiego
•         rejestracji obywateli UE
•         zaproszeń Cudzoziemców
•         zezwoleń na pracę dla Cudzoziemców
są realizowane na Sali Obsługi Klienta, czyli na parterze Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu.
Ponadto przypominamy, iż wyżej wymienione usługi realizowane są po wcześniejszym  pobraniu biletu z automatu kolejkowego.
Obsługa jest realizowana w godzinach pracy Urzędu tj.:
•         poniedziałek od  8.00 do 16.00,
•         wtorek od 8.00 do 16.00,
•         środę od 8.00 do 18.00,
•         czwartek od 8.00 do 16.00,  
•         piątek od 8.00 do 16.00.
Szanowni Państwo, w związku z utrzymującym się wzrostem ilości prowadzonych postępowań dotyczących legalizacji pobytu oraz wobec potrzeby skrócenia czasu oczekiwania na ich rozstrzygnięcia, od dnia 1 grudnia 2015r osobisty kontakt z inspektorem prowadzącym postępowanie będzie możliwy wyłącznie na pisemne wezwanie.

Wbijanie do paszportów pieczątki potwierdzającej prawidłowe złożenie wniosku, jest realizowane jedynie po pisemnym wezwaniu przez inspektora prowadzącego sprawę,

W celu uzyskania pieczątki Klient powinien pobrać bilet z terminala dla Cudzoziemców i na stanowisku otrzyma „pieczątkę”,
po wcześniejszym sprawdzeniu pisma od Inspektora (prowadzącego sprawę legalizacji pobytu) z informacją o możliwości otrzymania stempla/pieczątki.
 
Pieczątka będzie umieszczana jedynie w dokumentach podróży (paszportach) Cudzoziemców,
których wnioski zostały złożone w terminie i nie zawierają braków formalnych.
Wszystkie załączniki dotyczące złożonych wniosków należy składać w punkcie informacyjnym znajdującym się w holu Wydziału Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców.
Uzyskanie informacji telefonicznej dot. dokuemntów do odbioru w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu jest możliwe za pośrednictwem infolinii telefonicznej:

0 801 43 00 86 lub 801 43 00 86

wew. 1 odbiór paszportu
wew. 2 karty pobytu
wew. 3 odbiór zaproszenia i zezwolenia na pracę
                   

liczba wejść: 4299