Nadodrzańskie województwa chcą walczyć o Odrę. Ich przedstawiciele spotkali się w sprawie rzeki. UWAGA !!! Duży Protest Rolników od 20.03.2024r. Ćwiczenia Wojsk NATO W Hołdzie Walczącej Ukrainie PLANOWANE PROTESTY ROLNIKÓW - INFORMACJE Infolinia DUW dla uchodźców z Ukrainy/ Гаряча лінія DUW для біженців з України: +48 71 701 11 00
Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

UWAGA ! Zmiana organizacji obsługi klienta w sprawach dot. obywateli UE i członków ich rodzin, BREXITU oraz zaproszeń.

UWAGA ! Zmiana organizacji obsługi klienta w sprawach dot. obywateli UE i członków ich rodzin, BREXITU oraz zaproszeń.

Informujemy, że z dniem 8 stycznia 2024 r. wchodzą zmiany dotyczące wizyt w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu we wszystkich sprawach dot. obywateli UE, członków ich rodzin, BREXITU oraz zaproszeń.

  • Złożenie wniosku  będzie odbywać się przy stanowisku nr 5 na sali A w godzinach od 9:00 do 13:00.  W tym celu należy pobrać bilet z numerem w kolejce z biletomatu znajdującego się na Sali Obsługi Klienta A, wybierając opcję: „Cudzoziemcy -> UE/rejestracja/zaproszenia”. Pobranie biletu będzie możliwe we wskazanych godzinach lub do wyczerpania numerków.
  • Odbiór dokumentów oraz uzupełnienie dokumentacji (w tym osobiste stawiennictwo) będzie odbywać się przy stanowisku nr 5 na Sali Obsługi Klienta A w godzinach od 13:00 do 14:30 po uprzednim uzgodnieniu wizyty z inspektorem prowadzącym sprawę (bez pobierania biletu).

* Należy mieć na uwadze, że godzina wizyty może się przesunąć, ze względu na indywidualny charakter każdej sprawy i trudności w dokładnym oszacowaniu czasu wizyt.

Nowe zasady obsługi obowiązywać będą do odwołania.

liczba wejść: 1106