Aktualnie znajdujesz się na:

Zasady rezerwacji wizyt

zasady rezerwacji wizyt

Krok 1 --> Rejestracja konta

W celu rejestracji bezpłatnego konta użytkownika proszę kliknąć w „zarejestruj”, a następnie wypełnić krótki formularz rejestracyjny.

Po zatwierdzeniu formularza i zapoznaniu się z „Zasadami” rejestracji proszę wybrać przycisk „Utwórz konto”. Konto zostanie utworzone po aktywacji, którą dokonują Państwo poprzez sprawdzenie swojej skrzynki pocztowej i kliknięcie w przesłany link.

Krok 2 --> Logowanie i wybór usługi

Proszę wpisać adres poczty mailowej oraz hasło podane przy rejestracji konta. Proszę przejść do Kategorii Usług podzielonych na:

  • SPRAWY PASZPORTOWE -złożenie wniosku lub odbiór paszportu

Wybieramy usługę oraz dzień i godzinę wizyty, następnie zatwierdzamy nasz wybór klikając „OK”. Otrzymają Państwo potwierdzenie z numerem rezerwacji na adres swojej poczty mailowej.

UWAGA: możecie Państwo wydrukować dostępne w aplikacji potwierdzenie mające zarówno kod kreskowy jaki numer rezerwacji lub też spisać numer wygenerowanego kodu.

Krok 3 --> Wizyta w DUW

Do urzędu zgłaszają się Państwo nie wcześniej niż 15 minut przed umówioną rezerwacją, w tym czasie na ekranie automatu biletowego należy wybrać ikonę "E-rezerwacje" . Następnie należy odebrać wydrukowany bilet. Po wydaniu biletu proszę oczekiwać na pojawienie się Państwa numeru na wyświetlaczu LED i na monitorach LCD. W celu weryfikacji proszę pokazywać potwierdzenie rezerwacji 8 cyfrowej przy stanowisku  obsługi. (mail, sms kod)    

UWAGA: Nie zgłoszenie się w podanym w wyżej czasie zarezerwowanej godziny powoduje anulowanie rezerwacji wizyty. Osoby, które nie mają dostępu do Internetu, a chciałyby skorzystać z internetowej rezerwacji, mogą tego dokonać z komputera znajdującego się w holu sali obsługi paszportowej w godzinach pracy urzędu. Każda rezerwacja w sparwach paszportowych obejmuje i dotyczy tylko jednego pelnoletniego wnioskodawcę, z wyjątkiem rezerwacji związanych z realizacją spraw paszportowych dotyczących wnisoków rodziców i dzieci. 

 

liczba wejść: 73937