Aktualnie znajdujesz się na:

Rezerwacja wizyty

KOMUNIKAT

Szanowni Państwo,

informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo klientów i pracowników do odwołania została zawieszona bezpośrednia obsługa klienta w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu oraz delegaturach Urzędu ( Legnica, Wałbrzych, Jelenia Góra)– więcej informacji w pełnym komunikacie.

W związku z powyższym w chwili obecnej przyjęcie wniosków o wydanie/odbiór paszportu nie jest możliwe. Również obsługa cudzoziemców w zakresie uzupełniania dokumentów w sprawach legalizacji pobytu jak i odbioru kart pobytu nie jest możliwa.

Proszę sprawdzać bieżące komunikaty na stronie internetowej urzędu.

Obsługa spraw paszportowych tj. przyjęcie wniosku lub odbiór dokumentów może odbyć się za zgodą kierownictwa oddziału jedynie w nadzwyczajnych, pilnych i uzasadnionych przypadkach związanych z potrzebą wyjazdu z powodu śmierci członka rodziny poza granicami kraju, pojęcia koniecznego leczenia lub wyjazdu służbowego. W każdym z takich przypadków wymagana jest pełna dokumentacja uzasadniająca konieczności osobistej wizyty w urzędzie. Zgłoszenia proszę kierować na nr telefonów wskazanych w ww informacji.

Nadmieniam, iż wcześniej zarezerwowane internetowo wizyty nie są anulowane.

Ze względu na limitowany dostęp do urzędu usługi będą realizowane w późniejszym terminie po uprzednim powiadomieniu klienta.

liczba wejść: 1485