Nadodrzańskie województwa chcą walczyć o Odrę. Ich przedstawiciele spotkali się w sprawie rzeki. UWAGA !!! Duży Protest Rolników od 20.03.2024r. Ćwiczenia Wojsk NATO W Hołdzie Walczącej Ukrainie PLANOWANE PROTESTY ROLNIKÓW - INFORMACJE Infolinia DUW dla uchodźców z Ukrainy/ Гаряча лінія DUW для біженців з України: +48 71 701 11 00
Aktualnie znajdujesz się na:

Powiaty i gminy

Program asystent rodziny i koordynator rodzinnej pieczy zastępczej

Program asystent rodziny i koordynator rodzinnej pieczy zastępczej na rok 2019

Uprzejmie informuję, że Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w dniu 17 lipca 2019 r. ogłosił Program asystent rodziny i koordynator rodzinnej pieczy zastępczej na rok 2019.

głoszenie wraz z załącznikami dostępne jest na stronie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej a dodatkową informację zamieszczono na stronie Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego (w zakładce „komunikaty”):

Ze względu na bardzo krótkie terminy przewidziane w Programie na realizację poszczególnych działań proszę o dołożenie wszelkiej staranności przy wypełnianiu zapotrzebowań, gdyż bardzo ograniczona będzie możliwość uzupełniania, wyjaśniania lub korekty wniosków. Proszę również, aby jednostki, które nie będą występować o dofinansowanie w ramach Programu złożyły w tym samym terminie (tj. do 24 lipca 2019 r.) pisemnej informacji w tym zakresie.

Sprawę prowadzi i informacji udziela pracownik Wydziału Zdrowia i Polityki Społecznej Teresa Ziołek (tel. 71 340 64 06).

 

liczba wejść: 68