Nadodrzańskie województwa chcą walczyć o Odrę. Ich przedstawiciele spotkali się w sprawie rzeki. UWAGA !!! Duży Protest Rolników od 20.03.2024r. Ćwiczenia Wojsk NATO W Hołdzie Walczącej Ukrainie PLANOWANE PROTESTY ROLNIKÓW - INFORMACJE Infolinia DUW dla uchodźców z Ukrainy/ Гаряча лінія DUW для біженців з України: +48 71 701 11 00
Aktualnie znajdujesz się na:

Unia Europejska - Fundusz Azylu, Migracji i Integracji

Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku

wersja angielskawersja rosyjskawersja ukraińska

 

Projekt nr 9/8-2017/OG-FAMI  pt. „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku” współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz z budżetu państwa.

 

Działania Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego - Lidera Projektu zostały zakończone, ale Partner Projektu - Fundacja Ukraina realizuje swoje działania projektowe do 31.07.2022 r.

Więcej informacji o działaniach Fundacji Ukraina można znaleźć tutaj.

 

Jeśli potrzebują Państwo wsparcia w legalizacji swojego pobytu lub w adaptacji i integracji w Polsce, polecamy działania Fundacji Ukraina – partnera projektu
„Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku” (https://fundacjaukraina.eu/)
oraz Punkt Informacyjny Wromigrant: https://www.wielokultury.wroclaw.pl/wromigrant/.

W przypadku pytań dotyczących spraw prowadzonych w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim, przypominamy, iż funkcjonuje infolinia w sprawach cudzoziemców pod numerem telefonu :  71  701 11 00.

 

 

Projekt nr 9/8-2017/OG-FAMI  pt. „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku” współfinansowany jest z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz z budżetu państwa.​ Wyłączna odpowiedzialność za wyrażone opinie spoczywa na autorze i Komisja Europejska oraz Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji nie ponoszą odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

 

 

  •  - dofinansowanie
    dofinansowanie
liczba wejść: 17085