Nadodrzańskie województwa chcą walczyć o Odrę. Ich przedstawiciele spotkali się w sprawie rzeki. UWAGA !!! Duży Protest Rolników od 20.03.2024r. Ćwiczenia Wojsk NATO W Hołdzie Walczącej Ukrainie PLANOWANE PROTESTY ROLNIKÓW - INFORMACJE Infolinia DUW dla uchodźców z Ukrainy/ Гаряча лінія DUW для біженців з України: +48 71 701 11 00
Aktualnie znajdujesz się na:

Samodzielne Stanowisko Informatyka Wojewódzkiego

Samodzielne Stanowisko Informatyka Wojewódzkiego

Informatyk Wojewódzki
Piotr Szagdaj

 

Zadania:

  1. Opracowywanie i wdrażanie strategii informatyzacji Urzędu, w tym określanie priorytetów rozwoju oraz dobieranie metod i narzędzi informatycznych, zgodnie z ogólną Strategią Zintegrowanej Informatyzacji Państwa.
  2. Prowadzenie spraw w zakresie utrzymania i rozwijania Polityki Bezpieczeństwa Informacji, w tym opracowywanie, wdrażanie i nadzorowanie przestrzegania procedur i instrukcji bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz koordynowanie opracowywania planów ciągłości działania systemów informatycznych na wypadek awarii lub zdarzeń losowych.
  3. Opracowywanie i realizowanie krajowych projektów informatycznych we współpracy z Ministerstwem Cyfryzacji i innymi urzędami centralnymi.
liczba wejść: 10970